Gesprek met ARA Boringen

4 november 2021 - Wist je dat het mogelijk is om de warmte van onze aarde te gebruiken voor het opwarmen van een woning? Ron en Hobbe gingen op pad om meer over deze zogeheten aardwarmtesystemen te leren.

We maakten kennis met Ayham Bayzid, van ARA Boringen. ARA is een familiebedrijf van Ayham en zijn twee zoons. Ze leggen aardwarmtesystemen aan bij mensen thuis. We hebben in ons gesprek ontzettend veel geleerd over wat aardwarmte nou eigenlijk is, en hoe het aanleggen van zo’n systeem in zijn werk gaat. Een aardwarmtesysteem is een duurzame en voordelige manier om een woning te verwarmen of af te koelen. In de toekomst hopen wij dat we, in samenwerking met ARA Boringen, onze leden beter advies kunnen geven over aardwarmte en alles wat daarbij komt kijken.

Stel een vraag

Heb je een vraag of wil je kennismaken??
Laat het ons weten!